HOŞGELDİNİZ GİRİŞ YAPIN YA DA ÜYE OLUN.
KATEGORILER

Teslimat Şartları

İŞ BU TESLİMAT POLİTİKASI Başhan Otomotiv Hizmetleri Ltd. Şti. (bu süreçten sonra "Bashanotomotiv.com.tr" olarak anılacak) Müşteri arasında geçerlidir.

Stokda bulunan ürünler, ödeme yaptığınız tarihten en geç 7 iş gününde kargoya verilir. Stokda bulunmayan ya da fabrikadan tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün temin süreleri geçerli olacaktır. Temin süreleri belirtilmeyen stoklarla ilgili bilgi ise tarafınıza mail yada telefon yolu ile bildirilecektir. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Nakliyeler, anlaşmalı firmalarca adresinize en kısa zamanda teslim edilir. Müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Nakliyenizi dilerseniz ilgili depolarımızdan kendi ayarlayacağınız nakliye aracı ile sizde teslim alabilirsiniz. Bu durumda gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir. Bu tarz nakliyelerde ise gecikmelerin daha fazla olacağını ve bashanotomotiv.com.tr’un sorumlu tutalamayacağını unutmayınız.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden bashanotomotiv.com.tr sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebiniz doğrultusunda, siparişiniz “Bekliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

bashanotomotiv.com.tr, teslim politikaları ile ilgili bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar.