HOŞGELDİNİZ GİRİŞ YAPIN YA DA ÜYE OLUN.
KATEGORILER
Başhan Otomotiv Hiz. Ltd. Şti. Hoşgeldiniz


SON EKLENEN ÜRÜNLER
KURUMSAL

Başhan Otomotiv  Yedek Parça olarak kurulduğu günden bu yana Citroen, Peugeot ve Fiat marka araç sahiplerine kaliteli bir hizmet sunmak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve makul fiyatta hizmet sunarak siz 

müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir. 

Başhan Otomotiv Yedek Parça'nın amacı sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkmaktır. 

Başhan Otomotiv, Yedek Parça olarak, şunu fark ettik ki mutlu ve tatmin olmuş çalışanlar, daha iyi müşteri hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyetini kolaylaştırmakta. Çalışanlarımıza sağlıklı ve rahat bir calışma alanı sağlamaktayız ki bu da onların yaptıkları işte verimli olmalarını sağlamakta. Çalışanların kendilerini ailenin bir parçası gibi hissetmelerinin de bu açıdan büyük bir rol oynadığını düşünüyoruz.

Her türlü müşteri ile dürüst ve samimi bir ilişki içindeyiz. Müşterilerimizin arzu ettiği her türlü hizmeti yerine getirmek yegane amacımız. Onlara en iyi teknik donanım ve hizmeti sağlayarak müşterilerimize hak ettiği değeri vermekteyiz. Kendilerine önem verildiğini hissetmelerini sağlamak bizim için çok önemlidir. Üretici ve tedarikçi firmalarla kurduğumuz güçlü ilişkiler sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlamaktadır. Onlarla kurduğumuz profesyonel ilişki bizim şu anki konumumuzda büyük etkendir. Onların bize olan güvenini ve bizim onlara olan güvenimizi sağlamak için çok çalıştık. 

Olusturduğumuz özgür çalışma ortamı sayesinde herkesin birbirine güvendiği ve birbirini desteklediği bir işyerine sahibiz.

Göster:
Sırala: